İptal İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3D veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süresi 10 işgünüdür. Kart sahibi tarafından iade talebinde bulunulması halinde 7 iş günü içerisindefirmamız tarafından değerlendirme yapılarak müşteriye bilgi verilecektir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

**** müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişiselbilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadeceyetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamdasaklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlarçerçevesinde kullanılmaktadır. Banka, hesap numarası ve kredi kartı bilgileri firmamızailetilmemekte ve bu bilgiler firmamız tarafından işlenmemektedir.

Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması,üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.**** kişisel bilgilerin dışında genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayverdiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklıtutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği

**** bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kezalışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak,gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasalolmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır. Ancak firmamızın kusuru olmaksızıngerçekleşebilecek olası bir kredi kartı sahtekarlığı durumunda firmamız sorumlu değildir.

**** 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir. ****' dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsigntarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalalı bankalarınsistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulma sonucu anındamüşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olarakbankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgilerhiçbir şekilde site tarafından görüntülenememekte ve kaydedilememektedir.

Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlikaltına alındığını göstermektedir.

Güvenlik Uyarısı

Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibidurumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durumbildirilmelidir.

**** tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekârlığı durumlarında ilgilibanka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinindoğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarakdoğrulama yapılmalıdır.

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İl merkez mahkemelerive icra daireleri yetkilidir.

İmzaPos | E-Tahsilat Sistemi